شنیدن صدای باران یا موج دریا آنقدر دلنشین هست که بتوانیم با شنیدن آن‌ها چشم‌هایمان را ببندیم و استراحت کنیم. این صداها باعث می‌شود با آرامش خاطری بیشتر بخوابیم و به نوعی به بهتر خوابیدنمان کمک می‌کند. حالا فرض کنید این گونه صدا‌ها را همه جا داشته باشید. Sleepo یک اپلیکیشن برای خواب بهتر است که قصد داریم در این مطلب به معرفی آن بپردازیم.

نرم افزار یاد شده با داشتن صداهای محیطی مختلف -که همگی کیفیت قابل توجهی دارند- باعث می‌شود تا صدای باران و موج دریا و بسیاری دیگر از اصوات آرامش بخش اطراف را در گوشی خود داشته باشید. با پخش کردن آن‌ها در زمان استراحت می‌توانید با آرامش خاطری وصف نشدنی خستگی در کنید و حتی بهتر از همیشه بخوابید. با معرفی این اپلیکیشن همراهمان باشید.

 

 

سایت جالب آرامش ,اپلیکیشن ,داشته باشید ,آرامش خاطری ,باعث می‌شود ,صدای باران منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پونه موزیک معرفی کالا jamila دفترچه برنامه ریزی زندگی نرم افزار های رزمی کده آموزش طراحی سایت و سئو فروشگاه اینترنتی شاخص همیشه آنلاین میکروبلیدینگ و میکرو پیگمنتیشن tarfandbazha نفرات برتر انشای خوارزمی 97 آذربایجان غربی چهانی هستندgogogo انشا در موردوسایل گرمایشی در گذشته امروز آیاعیدیمستمریبگیرانبنیادشهیدواریزشده جواب نگارش هشتم صفحه 56 متن کوتاه تبریک سال عید97 دانلودنوحهباپرچمحسینبهدلدنیامیزنیمنریمانی کداهنگ پیشوازهمراه اول کلاغ دربه در مرتضی سرمدی مشاوره تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی شماره تماس تو همون دختر عشق کولری سیگارخوبهولیاندازهدارهعلیموسیزاده