شنیدن صدای باران یا موج دریا آنقدر دلنشین هست که بتوانیم با شنیدن آن‌ها چشم‌هایمان را ببندیم و استراحت کنیم. این صداها باعث می‌شود با آرامش خاطری بیشتر بخوابیم و به نوعی به بهتر خوابیدنمان کمک می‌کند. حالا فرض کنید این گونه صدا‌ها را همه جا داشته باشید. Sleepo یک اپلیکیشن برای خواب بهتر است که قصد داریم در این مطلب به معرفی آن بپردازیم.

نرم افزار یاد شده با داشتن صداهای محیطی مختلف -که همگی کیفیت قابل توجهی دارند- باعث می‌شود تا صدای باران و موج دریا و بسیاری دیگر از اصوات آرامش بخش اطراف را در گوشی خود داشته باشید. با پخش کردن آن‌ها در زمان استراحت می‌توانید با آرامش خاطری وصف نشدنی خستگی در کنید و حتی بهتر از همیشه بخوابید. با معرفی این اپلیکیشن همراهمان باشید.

 

 

سایت جالب آرامش ,اپلیکیشن ,داشته باشید ,آرامش خاطری ,باعث می‌شود ,صدای باران منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ریکسنا اموزش کسب درامد از بیت کویین بهداشت حرفه ای پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان نملاگ وان تعمیرات تخصصی بوش درمانگاه بیماریهای نشیمنگاهی باس مووی _دانلود فیلم دانلود رایگان آهنگ های بی کلام(پلی بک) از خوانندگان مختلف تلكرام طلايي چه زمانی موبوگرام وصل میشود جواب کل صفحهی ۵۹ نگارش ششم چه ارتباطی میان کتاب ودرخت وجود دارد کدآهنگپیشوازفرهامهمراهاول بنشین رفیقوم تادرده دل بگویوم نتایج ازمون گاج رمانهوسیدرگذشتهداریوشرزا کانال تلگرامی برای گوشی اندرید پایین فایده ها وضررهای احتمالی تغییر در ژن های جاندارن