اگر در نور طبیعی عکس می گیرید، مشکلاتی را می تواند ایجاد کند.

هنگامی که هوا ابری است ، نور صاف است و عکس های شما کسل کننده به نظر می رسند. و هنگامی که خورشید باشد ، سایه های عمیقی بر قسمت های عکس های شما می اندازد.

 

خوشبختانه، رفع مشکل دوم آسان است. شما می توانید این کار را در Adobe Photoshop و بعضی اوقات در برنامه های ویرایش ساده تر انجام دهید. بیایید ببینیم چگونه سایه ها را از عکس ها جدا کنیم.

 

نحوه حذف سایه ها از عکس ها با استفاده از Adobe Photoshop

سایه ها معمولاً هنگام گرفتن در شرایط بسیار متناقض ، به ویژه در تابش نور آفتاب ، مشکل ایجاد می کنند.

 

سایه زدن سایه عکس در فتوشاپ, سایه عکس

حذف سایه ها از عکس

 

این اغلب عکس هایی را با سایه های تاریک در زمینه رها می کند. خوشبختانه ، رفع آنها بسیار آسان است. در اینجا نحوه انجام آن در فتوشاپ آورده شده است.

 

ابتدا بر روی Ctrl + J در ویندوز یا Cmd + J در Mac ضربه بزنید تا نسخه ای از تصویر خود را بر روی یک لایه جدید ایجاد کنید. این کار باعث می شود تا با حذف این لایه ، در صورت لزوم ، تغییرات را حذف کنید.

 

سایه زدن سایه عکس در فتوشاپ, سایه عکس

چگونه سایه ها را از عکس حذف کنیم

 

به Image > Adjustment > Shadows/Highlights بروید. ممکن است تنظیمات پیش فرض فوراً یک کار خوب را انجام دهند. اگر اینطور نیست، روی گزینه Show More Options کلیک کنید تا آنها را تغییر دهید.

 

سایه زدن سایه عکس در فتوشاپ, سایه عکس

حذف سایه در  Adobe Photoshop

 


سایت جالب سایه ,انجام ,photoshop ,adobe ,ایجاد ,adobe photoshop ,چگونه سایه منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید نخ اکریلیک فرش ماشینی پارچه سرای محمدمصطفی مدرسـه کریم مهـر خرید مبل در تهران|خریدمبل تهران|مبل تهران آزمایشگاههای دانشگاه پیام نور اهواز دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ سرزمینم ایران فن کویل برداشت از چو خواهی که نامت نماند نهاد مکن نیکبزرگان نهانgogo رمان دانشجوي،شيطون وبلا پارت 7 خلاصه درس نام آوران دیروزامروزفردا هوسی در گذشته رمان رزا رمان باورم كن نازنين اهنگجديدخواجهاميريوقتيميخندي دانلوداهنک شاه ن نجف زهرا ثبت نام لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد شوشتر 98 99 آهنگ چقدر عزیز شدی تازگیا واسم از شهرام صولتی خواندن رمان انتقام یک بوسه