اگر عاشق شیرینی باشید، کیک‌ها یکی از گناهان لذتبخشی هستند که نمی‌توانید در برابر آن‌ها مقاومت کنید. کافیست خامه فراوان، نرمی و طعم دلچسب آن را تصور کنید! کیک‌ها بهترین بخش مناسبت‌های خاص و جشن‌های مختلف هستند و یکی از معدود چیز‌هایی هستند که خاطره زیبایی برای ما می‌سازند.

اخبار,اخبار گوناگون,خوشمزه‌ترین اشیا

 

اما برخی هنرمندان شیرینی‌پز حرفه‌ای که عاشق کارشان هستند، به ظاهر کیک هم به اندازه طعم آن توجه می‌کنند. در اینجا می‌خواهیم یکی از حرفه‌ای‌های این زمینه را به شما معرفی کنیم. «لوک وینسنتینی» ۲۳ساله که با همه شیرینی‌پز‌ها فرق دارد، چون کیک‌های عادی لایه لایه نمی‌پزد. او کیک هایش را به غیرمنتظره‌ترین شکل ممکن مثل کیف، شانه تخم مرغ، میوه، تلفن و . می‌سازد. کیک‌های او آنقدر واقعی به نظر می‌رسند که شما را به شک می‌اندازند. لوک در قنادی معروفی در نیوجرسی کار می‌کند. افراد زیادی برای دیدن آثار هنری او و چشیدن طعم شگفت انگیزشان به آنجا می‌روند. ساخت هر یک از کیک‌های او تا ۱۴ ساعت زمان می‌برد، اما او با عشق این کار را انجام می‌دهد و همه می‌بینید که ارزشش را دارد.

اخبار,اخبار گوناگون,خوشمزه‌ترین اشیا
سایت جالب کیک‌های منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پایگاه شهید منتظری دانلود رایگان نمونه سوال،گام به گام پایه دوازدهم،یازدهم،دهم،نهم،هشتم،هفتم-مدرسه کپی تعمیر مبلمان گمرک چت offermeco پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان تولید انواع توری مش و توری پرسی، میلگرد 10، رابیتس، توری حصاری، نبشی، مفتول ارزان ترین فروشگاه اینترنتی مجله دینی و کامیپوتری مولتی پلاس رمان دانشجوي شيطون بلا پارت 21 شخصیت دهخدارا با نصبتلگرامبرایگوشیسونیاریکسوناندروید2 کد آهنگ پیشواز همراه اول مهراب کاسه خون فرهنگبومیسیستان اختصاصی انسانی دربارهی چو خواهی که نامت نماند نهان مکن نام نیک بزرگام نهان دانلود اهنگ اونقدرنگاهت سرده بامن گاز طرح فر قیمت پارلا رمان منو خواهرش