اگر عاشق شیرینی باشید، کیک‌ها یکی از گناهان لذتبخشی هستند که نمی‌توانید در برابر آن‌ها مقاومت کنید. کافیست خامه فراوان، نرمی و طعم دلچسب آن را تصور کنید! کیک‌ها بهترین بخش مناسبت‌های خاص و جشن‌های مختلف هستند و یکی از معدود چیز‌هایی هستند که خاطره زیبایی برای ما می‌سازند.

اخبار,اخبار گوناگون,خوشمزه‌ترین اشیا

 

اما برخی هنرمندان شیرینی‌پز حرفه‌ای که عاشق کارشان هستند، به ظاهر کیک هم به اندازه طعم آن توجه می‌کنند. در اینجا می‌خواهیم یکی از حرفه‌ای‌های این زمینه را به شما معرفی کنیم. «لوک وینسنتینی» ۲۳ساله که با همه شیرینی‌پز‌ها فرق دارد، چون کیک‌های عادی لایه لایه نمی‌پزد. او کیک هایش را به غیرمنتظره‌ترین شکل ممکن مثل کیف، شانه تخم مرغ، میوه، تلفن و . می‌سازد. کیک‌های او آنقدر واقعی به نظر می‌رسند که شما را به شک می‌اندازند. لوک در قنادی معروفی در نیوجرسی کار می‌کند. افراد زیادی برای دیدن آثار هنری او و چشیدن طعم شگفت انگیزشان به آنجا می‌روند. ساخت هر یک از کیک‌های او تا ۱۴ ساعت زمان می‌برد، اما او با عشق این کار را انجام می‌دهد و همه می‌بینید که ارزشش را دارد.

اخبار,اخبار گوناگون,خوشمزه‌ترین اشیا
سایت جالب کیک‌های منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انواع ترازو تیتر اخبار از خبرگزاریها شماره تماس تهیه محصولات09334336389 پارسارنت | اجاره خودرو مسافرت متافیزیک و ماورا پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان املاکیاران فیلم سینمایی ترکی بهم قصه تعریف نکن نماشا رمان بوی گس هوس پی دی اف انرژی سونامی درسواحل اقیانوس ارام وسواحل اقیانوس خلیج فارس مقایسه کنید حکایتنگاریاعرابیایرادیدم صفحه ۶۰ نگارش هفتم گرم خانه در زمان قدیمی امروز ار گ ۲۰۱۸ کرک شده زنم تو ترکیه من دختر سر سختم از ویدا دانلود قسمت شب جمعه رقص هندی شیرین