باورتان می‌شود یک نفر در همه سن ۱۷ سالگی اش فقط یک نوع غذا خورده باشد؟

به گزارش مهر، در میان غذاهای مورد علاقه هرکدام از ما غذایی پیدا می‌شود که آن را بیشتر از هرکدام دیگر دوست داریم و احتمالا هم در جمع‌های دوستانه جملاتی از این دست که اگر هر روز هم همان غذا را جلوی‌مان بگذارند، سیر نمی‌شویم و حاضریم بخوریم! اما تا به حال به این فکر کرده‌اید اگر واقعا چنین اتفاقی بیفتد چه می‌شود؟

سایت جالب  

اگر واقعا هر وعده غذایی تنها یک نوع غذا را بخورید، حتی اگر غذای مورد علاقه‌تان هم باشد، از جایی به بعد خسته می‌شوید و دلتان می‌خواهد طعم‌های دیگر را هم امتحان کنید.

 

اما آستین دیویس یک مورد استثناست که ۱۷ سال گذشته چیزی به جز ماکارونی و پنیر نمی‌توانسته بخورد. او چند باری غذاهای دیگر را امتحان کرده، اما هربار بدنش واکنش نشان داده و از همین رو دوباره به همان ماکارونی و پنیر سابق خودش برگشته است.

 

البته پزشکان می‌گویند که آستین به یک نوع بیماری روانی مبتلاست که بر اثر آن از مواد غذایی مختلف نمی‌تواند استفاده کند و این تصور را دارد که هر غذایی به  بدنش آسیب می‌رساند.

 

او می‌گوید هر زمان که گرسنه می‌شود، برایش سخت است به چیزی غیر از ماکارونی و پنیر فکر کند! البته او خودش را معتاد نمی‌داند و معتقد است که بدنش نسبت به این غذا کشش دارد.

 

این مدل غذا خوردن و در طولانی مدت با اینکه آستین را سیر می‌کند، اما مواد مغذی که مورد نیاز بدن است را به او نمی‌رساند. از همین رو پزشکان هم به او هشدار داده‌اند که باید رژیم غذایی‌اش را تغییر دهد. همچنین به دلیل اینکه ماکارونی و پنیر هر دو حجم بالایی از کربوهیدرات دارند، داشتن فعالیت بدنی مداوم برای آستین بسیار مهم است.

سایت جالب  

آستین تعریف می‌کند که تقریبا هیچ سبزیجاتی را تا به حال نخورده و اصلا نمی‌داند با بادمجان چه غذایی درست می‌کنند! او حتی در مهمانی و دورهمی هم ماکارونی و پنیر را همراه خودش می‌برد.


سایت جالب پنیر ,ماکارونی ,آستین ,غذایی ,مورد ,بدنش ,سایت جالب منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ICEDOTA آدرس سایتهای دانلود فیلم و موسیقی جدید موضوعات عمومی مسدود شد شرکت اسب زر علم و فناوری انشایطنزدرمورددرونیکفضاپیما انشای صفحه ای ۳۶ کتاب هشتم يه شاخه گل دستت نشستي کنار اوگ سایمدانگ بدون قسمت 8 دانلود آهنگ امشب کجایی که من بی تو بی قرارم لحظه لحظه دارم خاطراتو میشمارمgo کلیدسوالاتقلمچی۲۲دیانسانی فیلمهایتابانچایایدینهنرپیشهترکی دانلود تلگرام طلایی برای اندروید2.3.7 قرعه کشی همراه اوا ساعت چند ازشبکه جام جم برگزار میشود داستانی که یک فرد موجب تغییر جامعه شده است.